Event Catering aitab muuta Teile olulise päeva planeerimise ja läbiviimise lihtsaks. Nii saate Teie pühenduda sellele, mis tegelikult oluline – oma külalistele ja tähtsale päevale. 
Kuna iga sündmus on unikaalne, siis vajab ka menüü koostamine personaalset lähenemist. Kõik meie poolt pakutavad road valmivad Event Cateringi oma köögis. Meie menüü on mitmekülgne, kasutame võimalikult palju kohalikku toorainet ja püüame pakkuda seda, mis on antud hooajale omane.
 
Kümne tegutsemisaastaga oleme arenenud ja kasvanud täisteenust pakkuvaks ürituste korraldamise ja catering-firmaks. Pakume võimalusi erinevateks sündmusteks, olgu selleks siis seltskondlikud grillipeod, sünnipäevad või pidulikud vastuvõtud. Meid tuntakse hea partnerina pulmapidude korraldamisel, firmapidude ja konverentside toitlustamisel. 
 
Me teame, kuidas pakkuda erilist toiduelamust ja isuäratavaid roogi, mida meenutatakse veel edaspidigi. Event Cateringi professionaalne lähenemine ja meeskond koos teenindusega aitab Teil kokku panna ürituse, millega jääte kindlasti rahule nii Teie kui ka Teie külalised. Ükskõik, kus Teie üritus ka ei toimuks, pühendame hoolikat tähelepanu toidule ja selle valmistusele. Võime uhkusega nentida, et oleme saavutanud Eesti turul tänaseks päevaks arvestatava koha konkureerivate ja juhtivate catering-ettevõtete seas. 
 
Teie Event Catering